Shakes & Fidget - The Game - Supportforum

Shakes & Fidget - The Game - Supportforum (http://forum.sfgame.cz/index.php)
-   Strategie & Taktiky (http://forum.sfgame.cz/forumdisplay.php?f=67)
-   -   šance na úhyb u průzkumníka (http://forum.sfgame.cz/showthread.php?t=427)

Greylin 31-07-2010 18:17

šance na úhyb u průzkumníka

Nikde jsem nenašel, jak se vypočítává šance na úhyb, jestli závisí na štěstí, nebo obratnosti, nebo na čem? U válečníků je šance na zablokování napsána na každém štítu, jde někde najít i šance na úhyb?

vikukovák 31-07-2010 20:53

Čím věčí obratnost tím víc uhýbáš,ale šanci jsem nikde neviděl.

Nightrise 08-08-2010 15:28

Šance bude napsána v dalším patchy,ale stejnak jestli jsi průzkumník tak si musíš vylepšovat obratnost,takže by ses neměl bát že budeš uhýbat málo :)

Gorfall 08-08-2010 23:20

Citovat:

Původně založeno Nightrise (Indlæg 5785)
Šance bude napsána v dalším patchy,ale stejnak jestli jsi průzkumník tak si musíš vylepšovat obratnost,takže by ses neměl bát že budeš uhýbat málo :)

A muze uhnout mag , diky sve obratnosti ?

Umazán stejný post 3x, budu to radši považovat to za chybu prohlížeče. /Chicony

Nightrise 08-08-2010 23:34

Jasně,bude dávat crity za 50% a uhejbat ranám? Ne to fakt ne,prosím o přemýšlení než o napsání bez úvahy >.<

Ríšššá 08-08-2010 23:39

Mág nemůže uhýbat ani blokovat!a prosím udělejte (admini) něco stěma jeho příspěvkama

safik 09-08-2010 10:05

Kdyby mohl mág jestě uhýbat tak by bylo téměř nemožné ho porazit už těd je hodně používaný a kdyby ještě uhýbal tak by hráli jen mágové.

Thorusik 13-08-2010 08:30

ohledně těch průzkumníku - je to pomerně nevyvážený - průzkkumník čím víc obratnosti tím víc uhejbání a taky vetší dmg. Warr - čim víc síly tím vetší dmg (žádná dmg redukce či něco podobnýho nic ....) Mag - čím víc intelektu tim vetši dmg ale žádná redukce... Warr má štít kerej x % šanci na block tu si nemůžeš zlepšit žádným statem jen dropem lepšího štítu. Narozdíl od průzkumníka kterýmu stačí dávat vše do obratnosti a pak večně uhýbá a k tomu má ješte dmg jak ....

Teorin 13-08-2010 10:10

Citovat:

Původně založeno Thorusik (Indlæg 6812)
ohledně těch průzkumníku - je to pomerně nevyvážený - průzkkumník čím víc obratnosti tím víc uhejbání a taky vetší dmg. Warr - čim víc síly tím vetší dmg (žádná dmg redukce či něco podobnýho nic ....) Mag - čím víc intelektu tim vetši dmg ale žádná redukce... Warr má štít kerej x % šanci na block tu si nemůžeš zlepšit žádným statem jen dropem lepšího štítu. Narozdíl od průzkumníka kterýmu stačí dávat vše do obratnosti a pak večně uhýbá a k tomu má ješte dmg jak ....

Pche...Warové a průzkumníci jsou podle mě silově stejný...Jediná nevyváženost jsou mágové,těm může být jedno,jestli má War 95 % štít a je jim úplně ukradený,zda průzkumník uhybá....navíc,jejich silné rány IGNORUJÍ soupeřovu obranu...A ukaž mi,kdo by si kvůli mágovi maxoval INT?

Thorusik 13-08-2010 10:31

Citovat:

Původně založeno Teorin (Indlæg 6818)
Pche...Warové a průzkumníci jsou podle mě silově stejný...Jediná nevyváženost jsou mágové,těm může být jedno,jestli má War 95 % štít a je jim úplně ukradený,zda průzkumník uhybá....navíc,jejich silné rány IGNORUJÍ soupeřovu obranu...A ukaž mi,kdo by si kvůli mágovi maxoval INT?

s tím souhlasím, tadle hra by měla bát na bázi wowka tudíž war by měl mít o dost stamky víc než ostatní např že bod stamky by mu přidal 100 a ostatním jen 50 bo něco podobnýho

Ale zase to neni možný aby to bylo udělaný tak že nebude nějaka postava ve výhodě. proste se s tím musíme smířit

Herlitz 13-08-2010 12:05

Čím míň wowka v téhle hře, tím lépe *wink* WoW je jiná hra, S'n'F je jen na motiv nějakého WoW komixu :roll: (Což ovšem taky není moc povzbudivé :cry:)

Thorusik 13-08-2010 12:21

Citovat:

Původně založeno Herlitz (Indlæg 6836)
Čím míň wowka v téhle hře, tím lépe *wink* WoW je jiná hra, S'n'F je jen na motiv nějakého WoW komixu :roll: (Což ovšem taky není moc povzbudivé :cry:)

ne snf je založeno na wow hře, jen s tím rozdílem že tohle je web hra

Herlitz 13-08-2010 13:46

Tak kdyby to mělo být "World of Warcraft Web Game", tak se to i náležitě jmenuje... Ale jak vidíš, jmenuje se to "Shakes and Fidget online", což dává možnost zahrát si i těm lidem, které už to vaše wowko řádně, um, nemají rádi... Že je to založeno na komixu z wowka, to se ještě překousnout dá, ale přidávat tu nějaké prvky z wowka? To mi nepřijde moc moudré. Přece jen tu nehrají jen wowkaři.

Thorusik 13-08-2010 14:57

Citovat:

Původně založeno Herlitz (Indlæg 6857)
Tak kdyby to mělo být "World of Warcraft Web Game", tak se to i náležitě jmenuje... Ale jak vidíš, jmenuje se to "Shakes and Fidget online", což dává možnost zahrát si i těm lidem, které už to vaše wowko řádně, um, nemají rádi... Že je to založeno na komixu z wowka, to se ještě překousnout dá, ale přidávat tu nějaké prvky z wowka? To mi nepřijde moc moudré. Přece jen tu nehrají jen wowkaři.

ok když to nemá nic společnýho s wowkem :) tak proč sou tu stejný povolání stejnej system, screeny z loadingu sou wow lokace, i combat a char system je stejnej. A wow webgame to není protože je to hra založená na příběhu a ten příběh je wow příbeh o dvou manících .....

Herlitz 13-08-2010 15:13

"...i combat a char system je stejnej" <- lol :D Měl jsem pocit, že ve wowku se dá aspoň chodit :D Tak to teda nic moc hra, na to, že se to musí stahovat :roll:

Jinak S'n'F online má společného s tím příběhem asi tolik jako kapr se Saharou... Ti dva tam jsou akorát v obchodech.

Thorusik 13-08-2010 15:21

Citovat:

Původně založeno Herlitz (Indlæg 6874)
"...i combat a char system je stejnej" <- lol :D Měl jsem pocit, že ve wowku se dá aspoň chodit :D Tak to teda nic moc hra, na to, že se to musí stahovat :roll:

Jinak S'n'F online má společného s tím příběhem asi tolik jako kapr se Saharou... Ti dva tam jsou akorát v obchodech.

Hmm "chodit" :D já ale o movementu nic neříkal :) já mluvil o char systemu - dmg, crit , str , int, honor system atd -.- a prosimtě už se nehádej očividně wowko nemáš rád já ti to neberu, jen to příště nemusíš dávat tolik najevo díky

Očividně si wowko ani nehrál tak radši mlč.

Ríšššá 13-08-2010 23:37

Tak se připojím
že je to vše z WoW?ou...Vůbec jsem v žádné jiné hře neviděl jak ty píšeš: dmg, crit , str , int, ..ale fakt to je skoro v káždé hře...charakter War,Mág jsou taky dost oblíbený..mno a Scount to je takovej hraničář

Herlitz 14-08-2010 08:15

Citovat:

Původně založeno Thorusik (Indlæg 6880)
Hmm "chodit" :D já ale o movementu nic neříkal :) já mluvil o char systemu - dmg, crit , str , int, honor system atd -.- a prosimtě už se nehádej očividně wowko nemáš rád já ti to neberu, jen to příště nemusíš dávat tolik najevo díky

lalalalalalz
To doopravdy nejsou prvky, které by byly (c) WoW nebo jen (c) Blizzard.
První 4 jsou snad v každém RPG, a co se týče toho posledního - Ať se to jmenuje věhlas, reputace nebo honor, vždy jde o to samé -> Není to zkopírováno WoWka.

A nevím, jak by vypadalo PvP za lučišníka bez běhání x)

PS.: WoWko jsem doopravdy hrál =/

Zagoslav 14-08-2010 08:30

Dost sa to tu zvrhlo na offtopic, tak dufam ze nedostanem kartu ked sem prihodim jedno polienka na temu WoW a SaF.

Shakes & Fidget Comic BOL zalozeny na WoWku. Neskor sa ista velka Game-Company rozhodla, ze ich budu cenzurovat, s tym ze tymu SaF bolo povedane, ze je moc podobnosti medzi oficialnou hrou a NEoficialnym komixom, (islo tam este o to, ze SaF by malo spadat pod zakony parodie, ale aj tak sa rozhodli nachvilku zrusit komix a editnut ho)

Neskor vznikol projekt tejto web hry, pre velku oblubenost komixu...

Edit: existuje mnoho hier ktore vyuzivaju iste zauzivane atributy a prvky...aby si hraci nemuseli zvykat vzdy na uplne nove prostredie...ked zapnete hocjaku hru podobneho zanru, najdete prvky, ktore vam budu zname.

Eldarion 14-08-2010 18:43

Citovat:

Původně založeno Thorusik (Indlæg 6821)
s tím souhlasím, tadle hra by měla bát na bázi wowka tudíž war by měl mít o dost stamky víc než ostatní např že bod stamky by mu přidal 100 a ostatním jen 50 bo něco podobnýho

Ale zase to neni možný aby to bylo udělaný tak že nebude nějaka postava ve výhodě. proste se s tím musíme smířit

eh? ty moc nectes popisky, ze?
Mage - zivoty = vydrz*2*(Uroven+1)
pruzkumnik - zivoty = vydrz*4*(Uroven+1)
War - zivoty = vydrz*5*(Uroven+1)
-.- staci ti tohle, ze ma vic zivotu?
Jeste aby sis udelal predstavu, jsem mag na levelu 17 a mam 4536 zivotu, pred chvilkou me rozmlatil 16 lvl war co mel 21000. Tady mas svuj balance. Ted si bez zalozit warriora

Thorusik 17-08-2010 16:16

Citovat:

Původně založeno Eldarion (Indlæg 7034)
Jeste aby sis udelal predstavu, jsem mag na levelu 17 a mam 4536 zivotu, pred chvilkou me rozmlatil 16 lvl war co mel 21000. Tady mas svuj balance. Ted si bez zalozit warriora

já mám warra -.- ale k čemu ti sou hp když mage dáva hit za 5 K ty jemu 1 K , hunter dává za 2 K a třeba 5x za sebou vyhne. zatímco u warra je to tak jedna rana ze 4 block

nom 17-08-2010 16:24

Citovat:

Původně založeno Eldarion (Indlæg 7034)

no tak co prostě si ho nedal tak nam tu nebreč že maš špatnej balanc btw sem mag co maš na mě s warama nemam problem stačí si dobře udělat staty

kukinqo 17-08-2010 19:32

to ohladne toho ze cim viac obratnosti tym viac uhybani je blbost :D mam 424 obratnost som lvl 25 zautocil som na lvl 21 warra a dal si ma.. sice mu ostalo 60hp ale dal.. dokopy som sa uhol 2x a bral mi za 1000..

Ríšššá 17-08-2010 20:44

Kukingo:VŠE A VŠUDE JE RADOM (náhoda)...klidně hráč na 10 LVL s hroznými staty může porazit hráče s 20 LVL a božskými staty!...je to jen náhoda

realdruid 17-08-2010 23:46

Jo já dal na lvl 25(hunt) chlápka na lvl 32(mage,to jsou svině),takže jsem měl bonus +luck na mé straně

JoeJesus 18-08-2010 13:04

Šance na úhyb průzkumníka je na 10 lvl automaticky 50% (na nižších lvl je to méně - nevím přesně kolik, ale zase tolik na tom nesejde), výš nejde. Obratnost nemá na úhyb žádný vliv - u průzkumníka má pouze vliv na sílu útoku a na obranu proti ostatním průzkumníkům. U zbylých dvou postav má obratnost stejnou funkci jako síla a inteligence u skauta - tudíž pouze snižuje zranění od skautů. Zdroj - zahraniční fóra - viz, např. http://forum.shakes-fidget.com/showthread.php?t=706 odkud cituji komentář administrátora:

"Dex does NOT effect a Scout's Evade ability. Level does not effect the ability either, once you hit level 10. It is 50% from level 10+. Below level 10, I'm not sure what the rate is."

SviSi 03-09-2010 23:23

Ale to je blby když bojuje průzkumník s Mágem tak to nevyužije což je celkem blbé mág do něj pere silné kouzla s kritikálem a rogue toho tolik zas nemá

Vishara 03-09-2010 23:57

Tak zase musíš brát v potaz, že máš větší množství životů v porovnání s kouzelníkem, a zase svoji schopnost úhybu využiješ v boji s válečníky.

Pokud budeš mít stejně kvalitní výzbroj a atributy jako tvůj protivník tak máte oba stejnou šanci na vítězství, bez ohledu na to, že v boji nevyužiješ svoji schopnost úhybu.

Ríšššá 04-09-2010 10:00

Navíc,s velkou INT mágovy zdecimuješ útok.

Je víc "citlivý" na hlavní atribut než ostatní classy

mirrorsedge 19-11-2010 20:38

Jde uhnout

Videl jsem tu, ze mag nemuze uhnout scoutovi. Ja sem zvazoval zda nezacnu hrat znova za pruzkumnika, tak sem si dal fight na rozloucenou a scoutovi jsem 2x nebo 3x uhnul - je to mozne, ale nemuzete si myslet ze s obratnosti 100 na 35 lewlu uhnete!

Ojo97 19-11-2010 21:12

Citovat:

Původně založeno mirrorsedge (Indlæg 25693)
Videl jsem tu, ze mag nemuze uhnout scoutovi. Ja sem zvazoval zda nezacnu hrat znova za pruzkumnika, tak sem si dal fight na rozloucenou a scoutovi jsem 2x nebo 3x uhnul - je to mozne, ale nemuzete si myslet ze s obratnosti 100 na 35 lewlu uhnete!

to je blbost mage se nevyhejba :be:
to je postavený na hlavu ani war se nevyhne, jedinej kdo se vyhne
je pruzkunik

Opruzenina 17-12-2010 16:08

Shakes'n'Fidget je opravdu komix, něco jako pobavení pro WoWkaře a na to vznikla tato hra. Příjde mi, že je to opravdu škoda že to tolik lidí nezná, já osobně mám toho komix přečteného dost.

A z vlastní zkušenosti vím že mág se UMÍ vyhnout.
Hrál sem za mága do LvL 43(než se mi tam někdo nakeylogoval) a jednou za ty asi 2 měsíce mého hraní jsem se vyhnul s mojí obratností 100(i když říkáte že to nemá vliv tak to radši píšu)

MarekC 17-12-2010 16:12

Citovat:

Původně založeno Opruzenina (Indlæg 32533)
Shakes'n'Fidget je opravdu komix, něco jako pobavení pro WoWkaře a na to vznikla tato hra. Příjde mi, že je to opravdu škoda že to tolik lidí nezná, já osobně mám toho komix přečteného dost.

A z vlastní zkušenosti vím že mág se UMÍ vyhnout.
Hrál sem za mága do LvL 43(než se mi tam někdo nakeylogoval) a jednou za ty asi 2 měsíce mého hraní jsem se vyhnul s mojí obratností 100(i když říkáte že to nemá vliv tak to radši píšu)

ne.
mag ani warior se NEUMI VYHNOUT. Nikdy. v cech waru se obcas stane pri preskakovani boju, ze to zobrazi uhyb z predchozi postavy u dalsi postavy, ale mag ani warior nikdy, opakuji nikdy, neuhnou.

obratnost ma vliv pouze na snizeni hodnoty utoku, ktery je na vas poslan.

jardax010 17-12-2010 16:49

Já jsem průzkumník a vyhnul jsem se střele mága v qestu je to možné

Azimuth 17-12-2010 17:18

Některé postavy z úkolů sice vypadají jako mág, mají i jejich způsob útoku, ale ve skutečnosti jsou to třeba válečníci. Třídu protivníka poznáš podle jeho nejvyššího statu.

jardax010 17-12-2010 17:54

jo aha moc děkuju:001_smile:

Medic 25-12-2010 22:14

Citovat:

Původně založeno Thorusik (Indlæg 6821)

a kdy bude ten patch prosím?? :)))))

<<Semtex 26-12-2010 08:15

Já jsem mage lvl 86 a mám problém jen s mágy .... War mě vůbec nedělá starosti pokud nemá vysoky crit .... a hunt má tak přiměřeně životů a dávám si ho jak švestky ( někdy mě dají ) a když de mág vs mág je to pak jen o štěstí a poškození ...

Zeratul 18-01-2011 22:19

Citovat:

Původně založeno Thorusik (Indlæg 6880)

OMG co sem zase nějáká tlamička tahá wowko ... nechápu vás , všecko je jenom podle vás okopírovaný z wowka ... to má jako blizzard copyright na štěstí , inteligenci , sílu a obratnost ? To jako chytrej člověk nemůže bejt chytrej protože porušuje autorský práva ? Nebo když najdu na chodníku 100 Kč tak mi ji někdo od blizzardu sebere , protože mám štěstí a poroušuju autorská práva ? Nevím co tu meleš , ale tyhle "staty" jsou úplně všude a ve wowku to nebylo rozhodně 1. ... tak přestaňte všecko porovnávat s tím vaším wowkem , hrál jsem to asi půl roku a podle mě to je kravina , prostě je to můj názor . I když mi ta hra nevadí , tak jsem alergickej na lidi jako ty . Omlouvám se za vulgaritu ale mám toho plný zuby ...

aleron222 21-01-2011 15:06

Průzkumník má myslím 50% šanci, že uhne.

Zobrazený čas je SEČ +2. Aktuální čas 16:36.

Běží na: vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright© by 'Playa Games GmbH'