Zobrazen příspěvek
Staré 18-12-2010, 11:13
Hawke Hawke je offline
Černý fantom

Datum registrace: Aug 2010
Standardní

S hodně věcmi z rozdělování zlatáků do schopoností nesouhlasím. Proč má mít mág 80% ve výdrži? Jeho hlavní výhodou je velká dmg a tudíž by měl více investovat do inteligence a štěstí. Když jsme u toho nesouhlasím že má mít kouzelník pouze 40% štěstí. Jak jsem již psal, jeho výhodou je dmg a když bude mít šanci na kritik tak 35% (cca 65% zlatek) jeho dmg bude mnohonásobně navýšena. Výdrž u něj není stejně duležitá jako u wara (taky nechápu, proč máš u všech povolání stejná čísla).

Také u wara mě štěstí překvapilo. Hraju na s3 s warem level 105 a síla vylepšení mě stojí 7500 zlatých a štěstí 500 zl. což rozhodně není 40%, ale i přesto, jsem silný. Celkem dobře vymyšleno, ale pár věcí není prostě domyšlených.

Navíc jsem byl překvapen, že zde je napsáno že věci by měli dávat hlavní atribut. Je to sice pravda, ale mohla bys aspon napsat že je dobré si na podzemí nechávat věci. Uvedu přiklad. Průzkumník jde v podzemí do boje proti mágovi. Své věci, které mu dávají bonusy do obratnosti zamění za věci s bonusem do výdrže a štěstí. Proč? Výdrž dovolí průzkumníkovi bojovat déle proti silnému dmg, které na něj působí mág. Štěstí, dává větší šanci na kritik, takže má hráč šanci způsobit škody, které mohou potvoru zabít

Nicméne, s informacemi o zvířatech či houbičkách souhlasím a nováčkové by mohly být potěšeni i přesto, že podobný návod mohou najít ve buildech na své povolání.

Dobrá práce

Naposledy upraveno Hawke; 18-12-2010 v 11:15.