Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 13-08-2010, 12:05
Herlitz Herlitz je offline
Banned

Datum registrace: Aug 2010
Odeslat zprávu přes ICQ Herlitz
Standardní

Čím míň wowka v téhle hře, tím lépe *wink* WoW je jiná hra, S'n'F je jen na motiv nějakého WoW komixu :roll: (Což ovšem taky není moc povzbudivé )
Staré 13-08-2010, 12:21
Thorusik Thorusik je offline
Kostlivec

Standardní

Citovat:
Původně založeno Herlitz Zobrazit příspěvky
Čím míň wowka v téhle hře, tím lépe *wink* WoW je jiná hra, S'n'F je jen na motiv nějakého WoW komixu :roll: (Což ovšem taky není moc povzbudivé )
ne snf je založeno na wow hře, jen s tím rozdílem že tohle je web hra
Staré 13-08-2010, 13:46
Banned

Standardní

Tak kdyby to mělo být "World of Warcraft Web Game", tak se to i náležitě jmenuje... Ale jak vidíš, jmenuje se to "Shakes and Fidget online", což dává možnost zahrát si i těm lidem, které už to vaše wowko řádně, um, nemají rádi... Že je to založeno na komixu z wowka, to se ještě překousnout dá, ale přidávat tu nějaké prvky z wowka? To mi nepřijde moc moudré. Přece jen tu nehrají jen wowkaři.
Staré 13-08-2010, 14:57
Kostlivec

Standardní

Citovat:
Tak kdyby to mělo být "World of Warcraft Web Game", tak se to i náležitě jmenuje... Ale jak vidíš, jmenuje se to "Shakes and Fidget online", což dává možnost zahrát si i těm lidem, které už to vaše wowko řádně, um, nemají rádi... Že je to založeno na komixu z wowka, to se ještě překousnout dá, ale přidávat tu nějaké prvky z wowka? To mi nepřijde moc moudré. Přece jen tu nehrají jen wowkaři.
ok když to nemá nic společnýho s wowkem :) tak proč sou tu stejný povolání stejnej system, screeny z loadingu sou wow lokace, i combat a char system je stejnej. A wow webgame to není protože je to hra založená na příběhu a ten příběh je wow příbeh o dvou manících .....

Naposledy upraveno Thorusik; 13-08-2010 v 14:59.
Staré 13-08-2010, 15:13
Banned

Standardní

"...i combat a char system je stejnej" <- lol :D Měl jsem pocit, že ve wowku se dá aspoň chodit :D Tak to teda nic moc hra, na to, že se to musí stahovat :roll:

Jinak S'n'F online má společného s tím příběhem asi tolik jako kapr se Saharou... Ti dva tam jsou akorát v obchodech.
Staré 13-08-2010, 15:21
Kostlivec

Standardní

Citovat:
"...i combat a char system je stejnej" <- lol :D Měl jsem pocit, že ve wowku se dá aspoň chodit :D Tak to teda nic moc hra, na to, že se to musí stahovat :roll:

Jinak S'n'F online má společného s tím příběhem asi tolik jako kapr se Saharou... Ti dva tam jsou akorát v obchodech.
Hmm "chodit" :D já ale o movementu nic neříkal :) já mluvil o char systemu - dmg, crit , str , int, honor system atd -.- a prosimtě už se nehádej očividně wowko nemáš rád já ti to neberu, jen to příště nemusíš dávat tolik najevo díky

Očividně si wowko ani nehrál tak radši mlč.
Staré 13-08-2010, 23:37
Ríšššá Ríšššá je offline
Pán temnot

Datum registrace: Jul 2010
Odeslat zprávu přes Skype™ Ríšššá
Standardní

Tak se připojím
že je to vše z WoW?ou...Vůbec jsem v žádné jiné hře neviděl jak ty píšeš: dmg, crit , str , int, ..ale fakt to je skoro v káždé hře...charakter War,Mág jsou taky dost oblíbený..mno a Scount to je takovej hraničář

Není, kam upnout svou vůli, nezbyla žádná z cest, i ty zapovězené zmizely.A s nimi odešel i Ríšššá.
Staré 14-08-2010, 08:15
Banned

Standardní

Citovat:
Původně založeno Thorusik Zobrazit příspěvky
Hmm "chodit" :D já ale o movementu nic neříkal :) já mluvil o char systemu - dmg, crit , str , int, honor system atd -.- a prosimtě už se nehádej očividně wowko nemáš rád já ti to neberu, jen to příště nemusíš dávat tolik najevo díky

Očividně si wowko ani nehrál tak radši mlč.
lalalalalalz
To doopravdy nejsou prvky, které by byly (c) WoW nebo jen (c) Blizzard.
První 4 jsou snad v každém RPG, a co se týče toho posledního - Ať se to jmenuje věhlas, reputace nebo honor, vždy jde o to samé -> Není to zkopírováno WoWka.

A nevím, jak by vypadalo PvP za lučišníka bez běhání x)

PS.: WoWko jsem doopravdy hrál =/
Staré 14-08-2010, 08:30
Zagoslav Zagoslav je offline
Kostlivý bojovník

Standardní

Dost sa to tu zvrhlo na offtopic, tak dufam ze nedostanem kartu ked sem prihodim jedno polienka na temu WoW a SaF.

Shakes & Fidget Comic BOL zalozeny na WoWku. Neskor sa ista velka Game-Company rozhodla, ze ich budu cenzurovat, s tym ze tymu SaF bolo povedane, ze je moc podobnosti medzi oficialnou hrou a NEoficialnym komixom, (islo tam este o to, ze SaF by malo spadat pod zakony parodie, ale aj tak sa rozhodli nachvilku zrusit komix a editnut ho)

Neskor vznikol projekt tejto web hry, pre velku oblubenost komixu...

Edit: existuje mnoho hier ktore vyuzivaju iste zauzivane atributy a prvky...aby si hraci nemuseli zvykat vzdy na uplne nove prostredie...ked zapnete hocjaku hru podobneho zanru, najdete prvky, ktore vam budu zname.

Naposledy upraveno Zagoslav; 14-08-2010 v 08:32.
Staré 14-08-2010, 18:43
Eldarion Eldarion je offline
Kostlivec

Standardní

Citovat:
Původně založeno Thorusik Zobrazit příspěvky
s tím souhlasím, tadle hra by měla bát na bázi wowka tudíž war by měl mít o dost stamky víc než ostatní např že bod stamky by mu přidal 100 a ostatním jen 50 bo něco podobnýho

Ale zase to neni možný aby to bylo udělaný tak že nebude nějaka postava ve výhodě. proste se s tím musíme smířit
eh? ty moc nectes popisky, ze?
Mage - zivoty = vydrz*2*(Uroven+1)
pruzkumnik - zivoty = vydrz*4*(Uroven+1)
War - zivoty = vydrz*5*(Uroven+1)
-.- staci ti tohle, ze ma vic zivotu?
Jeste aby sis udelal predstavu, jsem mag na levelu 17 a mam 4536 zivotu, pred chvilkou me rozmlatil 16 lvl war co mel 21000. Tady mas svuj balance. Ted si bez zalozit warriora
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání