Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 17-08-2010, 16:16
Thorusik Thorusik je offline
Kostlivec

Datum registrace: Aug 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno Eldarion Zobrazit příspěvky
eh? ty moc nectes popisky, ze?
Mage - zivoty = vydrz*2*(Uroven+1)
pruzkumnik - zivoty = vydrz*4*(Uroven+1)
War - zivoty = vydrz*5*(Uroven+1)
-.- staci ti tohle, ze ma vic zivotu?
Jeste aby sis udelal predstavu, jsem mag na levelu 17 a mam 4536 zivotu, pred chvilkou me rozmlatil 16 lvl war co mel 21000. Tady mas svuj balance. Ted si bez zalozit warriora
já mám warra -.- ale k čemu ti sou hp když mage dáva hit za 5 K ty jemu 1 K , hunter dává za 2 K a třeba 5x za sebou vyhne. zatímco u warra je to tak jedna rana ze 4 block
Staré 17-08-2010, 16:24
nom nom je offline
Kostlivý válečník

Standardní

Citovat:
Původně založeno Eldarion Zobrazit příspěvky
eh? ty moc nectes popisky, ze?
Mage - zivoty = vydrz*2*(Uroven+1)
pruzkumnik - zivoty = vydrz*4*(Uroven+1)
War - zivoty = vydrz*5*(Uroven+1)
-.- staci ti tohle, ze ma vic zivotu?
Jeste aby sis udelal predstavu, jsem mag na levelu 17 a mam 4536 zivotu, pred chvilkou me rozmlatil 16 lvl war co mel 21000. Tady mas svuj balance. Ted si bez zalozit warriora
no tak co prostě si ho nedal tak nam tu nebreč že maš špatnej balanc btw sem mag co maš na mě s warama nemam problem stačí si dobře udělat staty

Kupované houbičky jsou pěstovány po stovkách v klecích, kde se tísní a celý svůj krátký a bolestný život čekají pouze na smrt. Kdo si takovou houbičku koupí je vrah !! Navíc v nich je méně aktivních látek, takže se po nich nehalucinuje
Připojte se k dění na 3-tím serveru
Staré 17-08-2010, 19:32
kukinqo kukinqo je offline
Kostlivý bojovník

Standardní

to ohladne toho ze cim viac obratnosti tym viac uhybani je blbost :D mam 424 obratnost som lvl 25 zautocil som na lvl 21 warra a dal si ma.. sice mu ostalo 60hp ale dal.. dokopy som sa uhol 2x a bral mi za 1000..
Staré 17-08-2010, 20:44
Ríšššá Ríšššá je offline
Pán temnot

Datum registrace: Jul 2010
Odeslat zprávu přes Skype™ Ríšššá
Standardní

Kukingo:VŠE A VŠUDE JE RADOM (náhoda)...klidně hráč na 10 LVL s hroznými staty může porazit hráče s 20 LVL a božskými staty!...je to jen náhoda

Není, kam upnout svou vůli, nezbyla žádná z cest, i ty zapovězené zmizely.A s nimi odešel i Ríšššá.
Staré 17-08-2010, 23:46
realdruid realdruid je offline
Černý fantom

Standardní

Jo já dal na lvl 25(hunt) chlápka na lvl 32(mage,to jsou svině),takže jsem měl bonus +luck na mé straně

Děcka naučte se používat search a psát solidní příběhy(a pokud to nejde,nepište je)
S1-Druidifull,S2-Druidifull,S5-Druidifull,S1Tur-Realdruid
Za demenci by se mělo banovat-kdo souhlasí,hoďte si to taky do podpisu
Staré 18-08-2010, 13:04
JoeJesus JoeJesus je offline
Kostlivec

Standardní

Šance na úhyb průzkumníka je na 10 lvl automaticky 50% (na nižších lvl je to méně - nevím přesně kolik, ale zase tolik na tom nesejde), výš nejde. Obratnost nemá na úhyb žádný vliv - u průzkumníka má pouze vliv na sílu útoku a na obranu proti ostatním průzkumníkům. U zbylých dvou postav má obratnost stejnou funkci jako síla a inteligence u skauta - tudíž pouze snižuje zranění od skautů. Zdroj - zahraniční fóra - viz, např. http://forum.shakes-fidget.com/showthread.php?t=706 odkud cituji komentář administrátora:

"Dex does NOT effect a Scout's Evade ability. Level does not effect the ability either, once you hit level 10. It is 50% from level 10+. Below level 10, I'm not sure what the rate is."
Staré 03-09-2010, 23:23
SviSi SviSi je offline
Kostlivec

Standardní

Ale to je blby když bojuje průzkumník s Mágem tak to nevyužije což je celkem blbé mág do něj pere silné kouzla s kritikálem a rogue toho tolik zas nemá
Staré 03-09-2010, 23:57
Vishara Vishara je offline
Banned

Standardní

Tak zase musíš brát v potaz, že máš větší množství životů v porovnání s kouzelníkem, a zase svoji schopnost úhybu využiješ v boji s válečníky.

Pokud budeš mít stejně kvalitní výzbroj a atributy jako tvůj protivník tak máte oba stejnou šanci na vítězství, bez ohledu na to, že v boji nevyužiješ svoji schopnost úhybu.
Staré 04-09-2010, 10:00
Ríšššá Ríšššá je offline
Pán temnot

Odeslat zprávu přes Skype™ Ríšššá
Standardní

Navíc,s velkou INT mágovy zdecimuješ útok.

Je víc "citlivý" na hlavní atribut než ostatní classy

Není, kam upnout svou vůli, nezbyla žádná z cest, i ty zapovězené zmizely.A s nimi odešel i Ríšššá.
Staré 19-11-2010, 20:38
mirrorsedge mirrorsedge je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Oct 2010
Odeslat zprávu přes Skype™ mirrorsedge
Standardní Jde uhnout

Videl jsem tu, ze mag nemuze uhnout scoutovi. Ja sem zvazoval zda nezacnu hrat znova za pruzkumnika, tak sem si dal fight na rozloucenou a scoutovi jsem 2x nebo 3x uhnul - je to mozne, ale nemuzete si myslet ze s obratnosti 100 na 35 lewlu uhnete!

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání