Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 31-07-2010, 18:17
Greylin Greylin je offline
Kostlivec

Datum registrace: Jul 2010
Standardní šance na úhyb u průzkumníka

Nikde jsem nenašel, jak se vypočítává šance na úhyb, jestli závisí na štěstí, nebo obratnosti, nebo na čem? U válečníků je šance na zablokování napsána na každém štítu, jde někde najít i šance na úhyb?
Staré 31-07-2010, 20:53
vikukovák vikukovák je offline
Strašidlo

Standardní

Čím věčí obratnost tím víc uhýbáš,ale šanci jsem nikde neviděl.
Staré 08-08-2010, 15:28
Nightrise Nightrise je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Aug 2010
Standardní

Šance bude napsána v dalším patchy,ale stejnak jestli jsi průzkumník tak si musíš vylepšovat obratnost,takže by ses neměl bát že budeš uhýbat málo :)

When light fails,night must prevail!
Staré 08-08-2010, 23:20
Gorfall Gorfall je offline
Kostlivec

Standardní

Citovat:
Původně založeno Nightrise Zobrazit příspěvky
Šance bude napsána v dalším patchy,ale stejnak jestli jsi průzkumník tak si musíš vylepšovat obratnost,takže by ses neměl bát že budeš uhýbat málo :)
A muze uhnout mag , diky sve obratnosti ?

Umazán stejný post 3x, budu to radši považovat to za chybu prohlížeče. /Chicony

Naposledy upraveno Chicony; 09-08-2010 v 00:00.
Staré 08-08-2010, 23:34
Nightrise Nightrise je offline
Kutnonoš

Standardní

Jasně,bude dávat crity za 50% a uhejbat ranám? Ne to fakt ne,prosím o přemýšlení než o napsání bez úvahy >.<

When light fails,night must prevail!
The Following User Says Thank You to Nightrise For This Useful Post:
Staré 08-08-2010, 23:39
Ríšššá Ríšššá je offline
Pán temnot

Odeslat zprávu přes Skype™ Ríšššá
Standardní

Mág nemůže uhýbat ani blokovat!a prosím udělejte (admini) něco stěma jeho příspěvkama

Není, kam upnout svou vůli, nezbyla žádná z cest, i ty zapovězené zmizely.A s nimi odešel i Ríšššá.
Staré 09-08-2010, 10:05
safik safik je offline
Kutnonoš

Odeslat zprávu přes Skype™ safik
Standardní

Kdyby mohl mág jestě uhýbat tak by bylo téměř nemožné ho porazit už těd je hodně používaný a kdyby ještě uhýbal tak by hráli jen mágové.

Kdo si také houbičky ze zásady nekupuje je frajer... a může si tohle dát do signatury...
Kupované houbičky jsou pěstovány po stovkách v klecích, kde se tísní a celý svůj krátký a bolestný život čekají pouze na smrt. Kdo si takovou houbičku koupí je vrah! Navíc v nich je méně aktivních látek, takže se po nich halůšek nedočkáte!
Staré 13-08-2010, 08:30
Thorusik Thorusik je offline
Kostlivec

Standardní

ohledně těch průzkumníku - je to pomerně nevyvážený - průzkkumník čím víc obratnosti tím víc uhejbání a taky vetší dmg. Warr - čim víc síly tím vetší dmg (žádná dmg redukce či něco podobnýho nic ....) Mag - čím víc intelektu tim vetši dmg ale žádná redukce... Warr má štít kerej x % šanci na block tu si nemůžeš zlepšit žádným statem jen dropem lepšího štítu. Narozdíl od průzkumníka kterýmu stačí dávat vše do obratnosti a pak večně uhýbá a k tomu má ješte dmg jak ....
Staré 13-08-2010, 10:10
Teorin Teorin je offline
Kostlivý bojovník

Standardní

Citovat:
Původně založeno Thorusik Zobrazit příspěvky
ohledně těch průzkumníku - je to pomerně nevyvážený - průzkkumník čím víc obratnosti tím víc uhejbání a taky vetší dmg. Warr - čim víc síly tím vetší dmg (žádná dmg redukce či něco podobnýho nic ....) Mag - čím víc intelektu tim vetši dmg ale žádná redukce... Warr má štít kerej x % šanci na block tu si nemůžeš zlepšit žádným statem jen dropem lepšího štítu. Narozdíl od průzkumníka kterýmu stačí dávat vše do obratnosti a pak večně uhýbá a k tomu má ješte dmg jak ....

Pche...Warové a průzkumníci jsou podle mě silově stejný...Jediná nevyváženost jsou mágové,těm může být jedno,jestli má War 95 % štít a je jim úplně ukradený,zda průzkumník uhybá....navíc,jejich silné rány IGNORUJÍ soupeřovu obranu...A ukaž mi,kdo by si kvůli mágovi maxoval INT?
Staré 13-08-2010, 10:31
Thorusik Thorusik je offline
Kostlivec

Standardní

Citovat:
Původně založeno Teorin Zobrazit příspěvky
Pche...Warové a průzkumníci jsou podle mě silově stejný...Jediná nevyváženost jsou mágové,těm může být jedno,jestli má War 95 % štít a je jim úplně ukradený,zda průzkumník uhybá....navíc,jejich silné rány IGNORUJÍ soupeřovu obranu...A ukaž mi,kdo by si kvůli mágovi maxoval INT?
s tím souhlasím, tadle hra by měla bát na bázi wowka tudíž war by měl mít o dost stamky víc než ostatní např že bod stamky by mu přidal 100 a ostatním jen 50 bo něco podobnýho

Ale zase to neni možný aby to bylo udělaný tak že nebude nějaka postava ve výhodě. proste se s tím musíme smířit
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání